اهمیت سئو در کسب و کارهای آنلاین

اهمیت سئو در کسب و کارهای آنلاین

سئو چیست؟

«درهیاهوی شهر فریاد بزنید»

سئو یعنی همین!

یعنی در موتورهای جستجو(گوگل) شما حرف اول را بزنید. سئو در واقع مکمل طراحی سایت است. طراحی سایت مثل ویترین مغازه شماست، ویترینی که باید به دید کاربران برسانید.

دلایل اهمیت سئو در کسب و کارهای آنلاین

هرنوع کسب وکار یا وبسایتی داشته باشید قطعاً افزایش ترافیک آن یکی از اصلی­ترین خواسته ­های شماست، یکی از دلایلی که سئو اهمیت ویژه پیدا می­کند برآورده کردن همین خواسته­ هاست!

دیده شدن بهتر در فضای آنلاین

براساس آمار، برای اینکه مشتری برند شما را به خاطر بیاورد، بیاد بین 5 تا 7 بار تحت تأثیر برند شما قرار گیرد، سئو( Seo) همان چیزی است که برای بهتر دیده شدن در میان نتایج موتورهای جستجو و تحت تأثیر قرار دادن مشتریان نیاز دارید.

افزایش اعتبار و اعتماد به برند

98% جستجو کنندگان در اینترنت شرکت یا محصولی را انتخاب می­کنند که در صفحه اول لیست نتایج قرار دارد.و این یعنی افزایش اعتبار و اعتماد به برند

برندینگ

اگر مشتریان شروع به جستجو کنند و ببینند برند شما همیشه بین تاپ لینک­ های صفحه است، شماعمده راه را در ساخت ارزش ویژه برندتان طی کرده ­اند.

نرخ بازگشت سرمایه بیشتر

براساس مطالعات انجام گرفته نرخ موفقیت و انعقاد قرارداد در مواردی که از طریق سئو به کسب وکار شما جذب شده­اند 6/14% است، در حالی که خروجی موفق دیگر روش ­ها (ایمیل مستقیم، تبلیغات چاپی و …) 7/1% است.

ترافیک ورودی کاملاً هوشمند

مزیت بهینه­ سازی موتور جستجو (سئو) نسبت به دیگر روش های بازاریابی این است که برای شما جریان قابل ملاحظه­ ای از ترافیکی هدفمند ایجاد می­کند.

هزینه کمتر Seo نسبت به دیگر روش­ ها

ترافیک حاصل از بهینه سازی رایگان است، اینکه بتوانید به طور­ مداوم ترافیک هدفمند به سایتتان جذب کنید بدون شک فروش شما را افزایش خواهد داد و هزینه کسب مشتری برایتان کاهش خواهد یافت در نتیجه باعث افزایش بازده وسودآوری کسب و کار شما می­شود.

2 دیدگاه برای "اهمیت سئو در کسب و کارهای آنلاین"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.