روزانه چند تا فالو و چند تا لایک کنیم تا بلاک نشویم!

روزانه چند تا فالو و چند تا لایک کنیم تا بلاک نشویم!

چند تا لایک بزنیم؟

اگر می خوای اکشن بلاک نشی نباید در هر ساعت بیشتر از 350 پست رو لایک کنی.

چه قدر فالو کنم؟

اول از همه، باید مراقب باشی که تعداد فالوهات در مجموع به 7500 تا نزدیک نشه، حالا میخواد تو یه روز باشه، یا تو یه سال باشه، یا تو 10 سال، بعدشم حواست باشه اینستاگرام در هر ساعت فقط اجازه میده تا 60 فالو بزنی حالا نشینی تو 24 ساعت 1440 تا فالو بزنیا، اینستاگرام حواسش به همه چی هست. اینستاگرام حرفی از محدودیت تعداد فالو در روز نزده اما تجربه ثابت کرده اگه می خوایی مشکلی برات پیش نیاد نباید در روز بیشتر از 100 نفر رو فالو کنی.

چقدر آنفالو کنم؟

طبق محدودیت های اینستاگرام در هر ساعت مجاز هستی که تا 200 نفر رو آنفالو کنی. اما من بهت پیشنهاد می کنم در طول روز هم بیشتر از 300 نفر رو آنفالو نکنی.

چقدر کامنت بزارم؟

اینستاگرام به تو اجازه می ده که در هر ساعت 60 عدد کانت زیر پست ها بزاری البته اگه متن کامنت ها یکسان باشه شک نکن که اکشن بلاک میشی.

چقدر دایرکت بدم؟

درمورد دایرکت هم، اینستاگرام 60 عدد در هر ساعت رو تعداد معقولی دونسته خوب باز هم بهت هشدار میدم که اگر پیام هات مشابه باشند یا مورد مشکوکی داشته باشن اکشن بلاک میشی.

فقط همینا بود؟

متاسفانه باید بگم نه. اینستاگرام برای هر اکانت در مجموع اجازه ی 1440 اکشن در روز رو میده یعنی تعداد دایرکت ها، لایک ها، کامنت ها و …… در روز مجموعا نباید به تعداد 1440 برسد.

دیگه چیزی نیست؟

خب حقیقت اینه که شما با یه هوش مصنوعی بسیار قوی روبرو هستید. این هوش مصنوعی توانایی تحلیل بسیار دقیق اطلاعات هر اکانت رو داره پس همون قدر که شما سعی می کنید با فالو – آنفالو و اینجور کارها اینستاگرام رو دور بزنید و پیجتون رو سریع تر بالا ببرید اینستاگرام هم روی ذره ذره فعالیت شما دقت داره و اگر فعالیت های با هم همخوانی نداشته باشن، با یه پیام قشنگ به شما اکشن بلاک شدنتون رو تبریک میگه.

چطور اکشن بلاک نشم؟

در پست های قبل به طور کامل زیر و بم این سوال رو با هم بررسی کردیم باید بگم فعالیت پیج نباید یک طرفه باشه و نباید از حالت نرمال خودش خارج بشه سعی کنید با اکانتتون از چند فضای مختلف به اینستاگرام لاگین نشید. میزان فعالیتتون با تعداد پست ها و استوری ها متناسب باشد و هر از چند گاهی لایو بزارید برای یادگیری بهتر جواب این سوال اینجا کلیک کنید و پست مرتبط بهش رو مطالعه بفرماید.

5 دیدگاه برای "روزانه چند تا فالو و چند تا لایک کنیم تا بلاک نشویم!"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.