قدرت آنتن مودم خود را با وسائل بازیافتی 10 برابر کنید

قدرت آنتن مودم خود را با وسائل بازیافتی 10 برابر کنید

باکمی وقت در خانه میتوانید با وسیله های بازیافتی انتن مودم WIFI  خود را تقویت کنید.

در اکثر موارد کاربران با ضعف انتن مودم خود روبرو هستند و برای رفع این کمبود انتن دهی اقدام به خرید مودم جدید می نمایند. اما در این اموزش به شما خواهیم آموخت چگونه با کمترین صرف زمانی این مشکل را رفع نمایید. با ما همراه باشید

 

تقویت آنتن با قوطی فلزی نوشابه

سطح داخل قوطی های فلزی نوشابه (کوکاکولا) آلمینیوم است. آلمینیوم خود فلزی بسیار مناسب جهت هدایت امواج رادیویی میباشد، که در این اموزش میخواهیم از این ویژگی به نفع خود استفاده کنیم.

قدرت آنتن مودم خود را با وسائل بازیافتی 10 برابر کنید

مرحله اول، جداسازی کف قوطی

در ابتدا انتهای قوطی را به وسیله یک قیچی یا کاتر، برش داده و جدا کنید. به صورتی که کاملا جدا شود. حالا شما یک قوطی در اختیار خواهید داشت که انتهای ان جداشده.

 

مرحله دوم، برش سر قوطی

شما باید سر قوطی را هم مانند مرحله قبل برش بزنید با این تفاوت که در مرحله قبل ما کاملا انتهای قوطی را جدا کردیم. اما در این مرحله نباید کاملا سر قوطی جدا شود. به نحوی برش دهید که سر قوطی به بدنه متصل بماند. (همانند تصویر)

 

مرحله سوم، برش بدنه قوطی

در این مرحله باید به وسیله قیچی بدنه قوطی را از پایین به بالا برش دهید به صورتی که قوطی کاملا باز شود که نحوه برش را میتوانید در تصویر مشاهده نمایید.

اگر مراحل بالا را دقیق انجام داده باشید. تقویت کننده انتن مودم شما آماده است. برای استفاده ازین تقویت کنند باید آن را بر روی آنتن مودم خود قرار دهید.

به این صورت که انتن مودم خود را از درب بطری عبور داده (همانند تصویر) و بر روی مودم خود فیکس و ثابت نمایید. برای اینکار میتوانید از چسب استفاده کنید. حالا دیش آنتن شما اماده سیگنال دهی است.

با چرخاندن دیش آنتن مودم به هرسمتی که میخواهید، امواج را به همان سمت بیشتر هدایت خواهید کرد. حال نقاط کور خانه یا محل کار شما هم از سیگنال مناسبی برخوردار خواهد بود.

قدرت آنتن مودم خود را با وسائل بازیافتی 10 برابر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.