مهمترین مراحل سئو و بهینه سازی وسایت چیست؟

مهمترین مراحل سئو و بهینه سازی وسایت چیست؟

Technical

استانداردهای کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه­ گذاری استاندارد، بهینه­ سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسیانسیو و …

On- page

شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب­ گذاری و دسته ­بندی، لینک سازی داخلی و …

Off- page

فعالیت در شبکه ­های اجتماعی، فروم­ های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید یک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و …

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. تکنیک‌ها و روش‌های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام می‌توانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای موفقیت در سئو هر سایت نیازمند ۳ بازوی اصلی هستیم.

۱- سئو تکنیکال

۲- بازاریابی محتوا

۳- لینک سازی هدفمند

 

۱- سئو تکنیکال

 استانداردسازی کد نویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه‌گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می‌نامیم. برای شروع فعالیت‌های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

۲- بازاریابی محتوا

فعالیت‌هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته‌بندی، لینک سازی داخلی و … را می‌توان بخشی از فرایند بازاریابی محتوا دانست.

موفقیت در سئو بدون محتوا تقریباً غیر ممکن است.

۳- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند می‌تواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه ۱ و رقابت با سایت‌های قدیمی‌تر شما نیازمند لیگ سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، فرم‌های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید یک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحاً SEO Off- page  می‌نامیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.