پنج عامل موفقیت سایت های پولساز ایرانی

پنج عامل موفقیت سایت های پولساز ایرانی

 

دریافت ترافیک از گوگل : شما باید در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید تا بتوانید ترافیک برای سایت ایجاد کنید . برای دیده شدن در گوگل، شما باید سایت را به درستی سئو کنید . سئو بهترین و کم هزینه ترین روش برای دیده شدن در گوکل است .

جلب اعتماد کاربران : یکی دیگر از عوامل موفقیت سایت جلب اعتماد کاربران است ، شما نباید انتظار داشته باشید به محض شروع کار یا در همان ماه­ های اول ، بتوانید به راحتی اعتماد مشتریان را جلب کنید . برای جلب اعتماد مشتری لازم است شما صبور باشید ، پشتیبانی خوبی را در سایت تدارک ببینید و …

ارائه تخفیف­ های دوره­ای : سایت­های موفق ، تخفیف ­های دوره­ای دارند . مثلا برای آغاز سال تحصیلی ، شب یلدا یا خرید عید به مشتریان خود تخفیف می­دهند . اما در دادن تخفیف نیز باید منطقی باشید وقتی شما برای یک محصول تخفیف غیر متعارف می­دهید عملا اعتماد مخاطب را از دست خواهید داد . ما ایرانی­ها می­دانیم (( هیچ ارزانی بی حکمت نیست !)) حتما ایرادی در محصول هست یا شما قبلا گران فروشی کرده ­اید و حالا چنین تخفیف غیر عادی را قائل شده ­اید .

ایمیل مارکتینگ : سایت­ های پولساز به خوبی از این ابزار برای بازاریابی استفاده می­کنند. ایمیل مارکتینگ هنوز از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی است . سایت ­های معروف هنوز به صورت حرفه ای در ایران از ایمیل مارکتینگ برای جلب مشتری استفاده می­کنند . آنها با ارسال ایمیل­ های هدفمند برای کاربران خود و دادن پیشنهادهای خوب ، آن­ها را به خرید ترغیب می­کنند .

مشتریان وفادار : سایت­ های موفق فقط تلاش نمی­کنند نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری را بالا ببرند . بخشی از تلاش این سایت­ها ایجاد مشتریان وفادار است . شما می­توانید با ترفندهایی مشتریان خود را برای خریدهای بعدی تشویق کنید و آن­ها را به کار و سایت خودتان علاقه مند سازید .

2 دیدگاه برای "پنج عامل موفقیت سایت های پولساز ایرانی"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.