برج مونپارناس پاریس

برج مونپارناس پاریس

سریعترین آسانسور اروپا شما را در ۳۸ ثانیه به ارتفاع ۱۹۶ متر منتقل می کند. زیباترین منظره پاریس شما را در اتاقهای جدید بازیگوش ، مدرن و بسیار راحت شما قرار می دهد که از آن می توانید همه ساختمانها و مناطق تور پاریس را تحسین کنید: برج ایفل ، لس ایتوالدیس ، نوتردام ، مونت مارتی ، ساکرکوی ، جوردین لوکسبورگ ، مرکز پومپیدو ، سن ژرمن دس پرز ، لا دفنس یا محله لاتین را براحتی میتوانید در تور فرانسه نظاره گر باشید.تعداد زیادی نصب صوتی و تصویری و تعاملی به شما کمک می کند تا پاریس را کشف و درک کنید: پانوراماهای بزرگ پاریس ، آزمونهای تعاملی ، عکس بایگانی نمایشگاه در پاریس ، انیمیشن های سه بعدی  را حتما امتحان کنید.از بازدید خود در طبقه ۵۶ برای یک استراحت خوشمزه یا عاشقانه در کافه ۳۶۰ درجه ، بالاترین نوار پانوراما در پاریس استفاده کنید.همچنین مغازه ای وجود دارد که می توانید چند اقلام سوغاتی غیر معمول از اقامت خود در پایتخت پیدا کنید.

چند قدم بالاتر از سقف پایتخت صعود می کنید ، جایی که تراس پانوراما در فضای باز ، منظره ای دیدنی از همه پاریس را به شما ارائه می دهد! برج Montparnasse با ارتفاع ۲۱۰ متر ، بالای برج پاریس قرار دارد. از این نقطه دورنما منظره ای بیش از ۴۰ کیلومتر در روزهای روشن دارید. هر روز از روز جذابیت و نور خاص خود را دارد ، اما تماشای غروب خورشید بر فراز پاریس و چراغ های شهر چیزی کم نظیر نیست.

قیمت:

بزرگسالان: ۱۸ یورو؛ پسران (از ۱۲ تا ۱۸ سال) و دانش آموزان: ۱۵ یورو

بیوگرافی محله مونپارنس

در آنیلهای پیر ، آغاز قرن بیستم در پاریس ، قلب فکری و هنری زندگی پاریس در اینجا شکست . به ویژه کافه ها و بارها محل ملاقات بود. امروزه این منطقه بیشتر به خاطر آسمان خراش ، تور مونتپارنس شناخته می شود ، که مانند یک بلوک تنهایی بسیار دور از پشت بام های پاریس بیرون زده است.وقتی بسیاری از هنرمندان به مونت مارته روی آوردند ، به سمت مونتپارنس حرکت کردند. بسیاری از روشنفکران ، نویسندگان ، نقاشان ، نوازندگان در این محله زندگی می کردند: در آن زمان ارزان بود و جو (مخصوصاً در کافه ها و بارها) بسیار خلاق بود. در آن زمان مرکز کارفور واوین بود ، در همین حال به پیکاسو تغییر نام داده است. به هر حال ، بسیاری از کافه های آن زمان هنوز هم امروز وجود دارند. مشهورترین نمایندگان صحنه هنرمندان در آن زمان افرادی بودند مانند مارک شاگال ، ارنست همینگوی ، هنری ماتیس ، ژان پل سارتر و دیگران و مونپارناس جایگاه مهم ترین گورستان پاریس است. و جزیره سبز کوچک در منطقه ایجاد می کند. در میان دیگران ، چارلز بودلر ، ژان پل سارتر و سیمئون دوبووار و ساموئل بکت در اینجا به خواب ابدی رفته اند.برج بزرگ و تاریک ، Tour Montparnasse ، از سال ۱۹۷۲ تاکنون با ۲۰۹ متر ، بلندترین خانه پاریس است. در طبقه ۵۶ می توانید از منظره لذت ببرید و در رستوران بالای پشت بام ها غذا بخورید.

اعجاب برج مونپارنس:

  • برج مونپارنس دارای تراس شیشه ای با چشم انداز شهر پاریس است
  • برج مونپارناس تنها آسمان خراش در شهر پاریس است.
  • برج مونپارناس دارای پناهگاه شیشه ای مقاوم، با سیستم های گرمایشی و سرمایشی  است.
  • برج مونپارناس  دارای سریع ترین آسانسورهای دنیا است و در ۳۸ ثانیه از طبقه اول به طبقه ۵۶ میروید
  • برج مونپارناس دارای پر ارتفاع ترین رستوران اروپا با نام  آسمان پاریساست
  • مونپارناس محبوب برای نویسندگان و شاعران پاریسی است
  • سکوی مونپارناس درسال ۱۲۰۰۰۰۰ بازدید کننده دارد و خود برج حدود ۵۰۰۰ کارمند دارد
  • وزن برج مونپارناس در حدود ۱۵۰۰۰۰ تن و ابعاد برج ۱۶۴x104 و ۶ طبقه زیرزمین با ۵۹ طبقه است.

گالری پانوراما را از دست ندهید:

در سفر با تور اروپا حتما به گالری پانوراما در طبقه ۵۶ بروید از آنجا میتوانید با تلسکوپ اکثر نقاط پاریس را مشاهده نمایید.البته یک کافه فرانسوی به نام ۳۶۰˚ Café and Le Ciel de Paris نیز برای صرف غذا و کافه وجود دارد که میتوانید از تنوع غذا و نوشیدنی فرانسوی لذت ببرید و در انتها نمایشگاه برج مونپارناس با عکس های بایگانی شده قدیمی پاریس را فراموش نکنید.