هلدینگ بزرگ ویوا آذر درمان چیست؟

هلدینگ بزرگ ویوا آذر درمان چیست؟

هلدینگ بزرگ ویوا آذر درمان، متشکل از یک کمیته ی علمی شامل متخصصان پزشکی و حقوق دانانی است که در راستای ارائه ی خدمات درمانی، حقوقی، آموزشی، تسهیلاتی، ملکی، تجاری و گردشگریِ پزشکی فعالیت می نمایند. شهروندان، پزشکان ، دانشجویان رشته ی های پزشکی می توانند از این خدمات بی نظیر بهره ببرند. گفتنی است که ویوا آذر درمان یک تشکل پیشرو در این زمینه می باشد و مفتخر به انجام پروژه های پیچیده و بزرگ بوده است. شما هم عضوی از خانواده ی ویوا آذر درمان شوید!

 

خدمات و تسهیلات درمانی برای شهروندان!

گذشته از ارائه ی انواع خدمات درمانی پزشکی، شما می توانید در بخش مشاوره آنلاین و پاسخگویی به پرسش ها، مسائل پزشکی خود را مطرح نمایید تا پزشکان در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شوند. همچنین یکی از طرح های برجسته ی هلدینگ ویوا آذر درمان، ارائه ی تسهیلات پزشکی و دندانپزشکی در قالب وام های درمانی بلند مدت و کم بهره است که تقریبا برای نخستین بار در ایران اجرایی شده است. شهروندان می توانند بدون شرایط دشوار از مزایای این طرح جامع برخوردار شوند. خیریه ی پزشکی نیز از پروژه های در دست انجام هلدینگ بزرگ ویوا آذر درمان است.

 

خدمات و زمینه های کاری هلدینگ

موفقیت در سایه ی دانش و تجربه به دست می آید؛ هلدینگ بزرگ ویوا آذر درمان به اتکای این دو عنصر توانسته است پروژه های بزرگی را رقم بزند که پیش از این تصور اجرای آن ها نمی رفته است. به طور کلی خدماتی که ویوا آذر درمان ارائه می دهد در چند بخش کلی دسته بندی می شوند:

 

تسهیلات درمانی: اعطای وام های بلند مدت و کم بهره ی درمانی با شرایط پرداخت آسان و بیمه های کارآمد پزشکی

مشاوره و پرسش و پاسخ: پزشکان و متخصصان آماده ی پاسخگویی به پرسش های پزشکی شهروندان و ارائه ی مشاوره

خدمات پیشگیری و درمان: ارائه خدمات درمانی پزشکی با بالاترین سطح کیفی و با بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز دنیا

خدمات ملکی: ارائه ی خدمات بی نظیر مهاجرت و اقامت پزشکان و دانشجویان پزشکی و مشاوره ی خرید ملک و کلینیک

حل مسائل حقوقی: میز گرد حل مسائل حقوقی پزشکان با استفاده از تجارب قضایی و پزشکی متخصصان هلدینگ

حل مسائل پزشکی و دندانپزشکی: شورای حل مسائل آموزشی و موارد پزشکی با بهره گیری از هیات علمی متشکل از جراحان و متخصصان زبده

رسانه ی تبلیغات پزشکی: استفاده ی مشتریان هلدینگ از امکانات رسانه ای و تبلیغاتی موجود در راستای توسعه ی کسب و کارها

گردشگری پزشکی: ازائه ی راهکارهای مفید و ایجاد امکان استفاده از پتانسیل های درمانی و توریستی داخلی برای مشتریان خارج از کشور

تامین تجهیزات و مواد پزشکی: ارائه ی خدمات تجهیز کلینیک ها و تامین مواد و وسایل لازم از طریق فرآیندهای تجاری و ارتباطی

 

وبسایت هلدینگ ویوا آذر درمان