درب شیشه سکوریت اتوماتیک رو نادیده نگیر و به ارزش خونه ات اضافه کن!

مزایای درب شیشه ای و شیشه سکوریت اتوماتیک نادیده گرفته شده است. مدتهاست که ثابت شده است قرار گرفتن در معرض نور خورشید با افسردگی ارتباط دارد. نور طبیعی باعث افزایش سطح انرژی و راحتی می شود و به تنظیم ریتم شبانه روزی شما برای خواب عمیق تر و پرانرژی کمک می کند. درب شیشه ای نور طبیعی زیادی را ارائه می دهد.

درب شیشه سکوریت اتوماتیک رو نادیده نگیر و به ارزش خونه ات اضافه کن!

درب شیشه ای و شیشه سکوریت اتوماتیک در خانه

درب شیشه ای ، به نوعی یا شکل دیگر ، باید یکی از گسترده ترین ویژگی های معماری در ساخت و سازهای جدید باشد. فراتر از باز کردن فضای داخلی خانه به دنیای خارج ، دربهای شیشه ای باعث غنی سازی منظره ، بهبود تهویه و تقویت نور طبیعی می شوند. و گرچه ذاتاً شفاف هستند ، اما به دلیل توانایی محو کردن مرزهای داخل و خارج از خانه ، می توانند نمایشی باشند.

درب های شیشه ای اتوماتیک و ساده در سبک ها و مکانیسم های مختلفی وجود دارد ، کشویی و لولایی ، تاشو ، چرخشی و سایر موارد.

شیشه سکوریت اتوماتیک

شیشه سکوریت اتوماتیک ، نوعی شیشه است که در هنگام ضربه ، برآمده یا شکسته می شود و به قطعات ریز و نسبتاً بی ضرری تبدیل می شود.شیشه سکوریت ممکن است به دو روش ساخته شود. با لایه سازی دو ورق شیشه معمولی به هم و با یک لایه پلاستیکی نازک  ، یا ممکن است با ورق های شیشه و با عملیات حرارتی تولید شود. در سال 1909 اولین حق ثبت اختراع شیشه سکوریت توسط یک هنرمند و شیمی دان ، ادوارد بندیکتوس ، که از ورقه سلولویید بین دو تکه شیشه استفاده کرده بود ، در فرانسه اخذ شد. شیشه ضد گلوله معمولاً با استفاده از چندین اجزای شیشه و پلاستیک ساخته می شود.

شیشه سکوریت، شیشه ای است از آسیب پذیرترین ورودی های یک ملک و نقاط تماس مشتری محافظت می کند. شیشه ها را می توان برای مقاومت در برابر سلاح های دستی ،  گلوله ها و حتی انفجارها تقویت کرد.

تولید شیشه سکوریت

با روش عملیات حرارتی ، ورق های شیشه در حدود 650 درجه سانتیگراد (1200 درجه فارنهایت) معتدل می شوند و پس از آن عملیات سرد شدن ناگهانی صورت می گیرد. این روش  مقاومت ورق های شیشه را تقریباً شش برابر افزایش می دهد. وقتی چنین شیشه ای شکسته می شود ، به صورت دانه های ریز خرد می شود. برخی از شیشه های سکوریتی حتی پس از شکسته شدن در قاب خود گیر خواهند کرد.

کدام درب شیشه ای مناسب خانه شما است؟

درب های شیشه ای نه تنها به شما امکان می دهد بین قسمت های داخلی و خارجی منزل خود ارتباطی یکپارچه برقرار کنید ، بلکه سبک خوبی را انتخاب می کنید و می توانید بازدهی انرژی و سطح راحتی را نیز افزایش دهید.

سیل نور طبیعی. منظره های باورنکردنی از آفتاب تا غروب آفتاب ، حتی در شب. هوای تازه ای که گوشه گوشه اتاق را پر کرده است و یک پیاده روی بدون دردسر از داخل خانه و بدون حد و مرز . مکانی برای استراحت ، سرگرمی و…

گنجاندن سیستم درب اتوماتیک شیشه ای  در ساخت خانه جدید یا  خانه فعلی ، دشوار نیست.اما باید به کارکرد  مدل مناسب با توجه مکانتان و بودجه مورد نظر توجه کنید.

درب شیشه سکوریت اتوماتیک رو نادیده نگیر و به ارزش خونه ات اضافه کن!

انواع درب شیشه ای مناسب برای خانه

انواع درب های شیشه ای

سه نوع درب شیشه ای برای انتخاب وجود دارد: تاشو ، کشویی ، چرخشی و لولایی.

درب شیشه ای تاشو

درب های شیشه ای تاشو (که به آنها دربهای دو شاخه یا دربهای آکاردئون نیز می گویند) دارای چندین صفحه شیشه ای هستند. که روی هم  قرار داده شده اند. هنگامی که درب باز می شود ، پانل ها به آرامی با هم تا می شوند و در یک پشته قرار می گیرند که نزدیک به دیوار مقابل قرار دارد.

احتمالاً درب های آکاردئون را دیده اید. این نوع درب ها اغلب برای کمد استفاده می شوند. آنها برای این منظور بسیار خوب کار می کنند و زیبایی ظاهری منحصر به فرد خود را دارند. نام آن قطعاً مناسب آنها است زیرا باز شدن آنها واقعاً شبیه آکاردئون است.

یکی از بهترین جنبه های درب آکاردئون صرفاً ارزان بودن خرید آنها است. درب هایی از این قبیل را می توانید با قیمت بسیار کمی خریداری کنید و برای هر نوع کمدی که در خانه دارید ، به خوبی کار خواهد کرد. در صورت تمایل می توان از این موارد به عنوان درب انبارها نیز استفاده کرد ، گرچه این مورد کمتر رایج است.

درب شیشه ای کشویی

درب های شیشه ای کشویی دارای دو صفحه هستند ، یکی ثابت و دیگری متحرک. وقتی سه یا چند صفحه در چندین مسیر حرکت می کنند ، سیستم چند اسلاید در نظر گرفته می شود. سیستم های چند اسلاید عمدتاً از پانل های متحرک یا عملیاتی تشکیل شده اند .اما ممکن است از پانل های ثابت یا غیر متحرک نیز استفاده کنند. در بیشتر موارد ، وقتی درب کاملاً باز می شود صفحه های متحرک در برابر صفحه ثابت قرار می گیرند.

درب شیشه ای چرخشی

درب های با پانل شیشه ای چرخشی مانند اکثر درب های بالکن های سنتی کار می کنند: از طریق لولا به سمت داخل یا خارج خانه تاب می خورند. یک درب چرخشی به تنهایی کار می کند یا ممکن است دوتایی باشد که از وسط باز می شوند و به سمت چپ و راست چرخش می شوند (یا داخل).

برخی از سیستم های درب شیشه چرخشی را با نوع دیگری از سیستم (تاشو یا کشویی) ترکیب می کنند. درب چرخشی دسترسی آسان به ورود و خروج را بدون نیاز به باز شدن سیستم بزرگتر چند پنلی فراهم می کند.

درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای لولایی مانند درب های معمولی باز می شوند ، اما از صفحه های بزرگ شیشه ای برای نمای بیرونی برخوردار هستند. بسته به اندازه دهانه درب شما ممکن است به صورت درب یک یا دو تایی نصب شوند ، اما درب های دو تایی شایع تر هستند.

کدام درب شیشه ای را انتخاب کنیم؟

به خانه ای فکر کنید که سیستم درب مورد نظر شما در آن قرار خواهد گرفت. چقدر فضای دیوار برای نصب یا تلفیق سیستم در دسترس دارد؟ آیا عناصر ساختاری خانه وجود دارد که فضای دیوار را محدود کند و بتواند به یک سیستم درب شیشه ای خارجی اختصاص یابد؟ برای به دست آوردن ابعاد خاص یا شناسایی محدودیت های ساختاری ممکن است به کمک یک سازنده یا معمار نیاز داشته باشید ، اما در حال حاضر موارد احتمالی را برای خانه خود در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، اگر شما به سادگی به دنبال دسترسی سریع بین آشپزخانه و بالکن خود هستید ، یک درب چرخشی یا دو درب چرخشی ممکن است مناسب شما باشد. اگر یک دهانه بزرگتر که طول دیوار را پوشانده باشد می خواهید ، یک سیستم درب چند شاخه یا دو شاخه  می تواند این مسئله را حل کند.

درب شیشه سکوریت اتوماتیک رو نادیده نگیر و به ارزش خونه ات اضافه کن!

درب شیشه ای مناسب با فضا

اگر صاحب یک آپارتمان هستید که به گزینه های خلاقانه بیشتری نیاز دارد ، در مجموعه سیستم های درب تاشو ، درب ها را فهرست کنید. این دربها معیار استاندارد ، سبک و عملکرد را تعیین می کنند. پیکربندی های مختلف این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می کند که هنگام طراحی فضای  بیرونی خود ، بدون توجه به فضای موجود ، خلاقیت به خرج دهند. سیستم های درب تاشو مجهز به شیشه های کاربردی هستند تا یک درب بالکن  با صرفه جویی در مصرف انرژی ایجاد کنند .

تردیدی نیست که مجموعه ای زیبا از دربهای کشویی شیشه ای ساخته شده ، عنصری از ظرافت را به هر فضایی می بخشد. با چندین صفحه پانل شیشه ای که به صورت کاربردی شاخته شده است ، و می تواند به شما در ایجاد فضایی که همیشه آرزو داشته اید کمک کند. شما می توانید یک درب پاسیو شیشه ای کشویی استاندارد با چندین صفحه نصب کنید ، یا می توانید درب های پاسیو خارجی آکاردئونی را نصب کنید تا دید خود را به حداکثر برسانید و موانع را از جلوی چشم خود بردارید.

نصب انواع درب های شیشه ای به یک خانه ارزش می بخشد. از ارتباط بهتر به خارج از منزل تا یکپارچه سازی در طراحی خانه . دربهای شیشه ای کشویی و درب شیشه ای تاشوی می توانند محل زندگی شما را زیبا و چشم گیر کند. با شیشه سکوریت اتوماتیک کم مصرف و غلطک های با کارایی بالا ، درب های بالکن به راحتی قابل استفاده هستند و به شما کمک می کنند خانه خود را در طول سال راحت و زیبا نگه دارید.

بهترین درب  شیشه ای دارای قابلیت ادغام فضاهای داخلی و خارجی برای ایجاد یک فضای باز و به حداکثر رساندن فضای زندگی هستند. درب های کشویی همچنین اجازه می دهد تا نور بیشتری به خانه شما وارد شود ، که می تواند هر ماه قبض های برق شما را کاهش دهد.

شما می توانید هنگام زندگی در خانه خود از تمام مزایایی که همراه با درهای شیشه ای است استفاده کنید .صاحبان خانه بیشتر به دنبال مکان زندگی در خانه دل باز ، نور طبیعی بیشتر و افزایش بهره وری انرژی هستند ، به این معنی که درب های کشویی می توانند خانه شما را برای خریداران مختلف جذاب تر کنند.

افزایش ارزش خانه با نصب دربهای شیشه ای

درب های شیشه ای می توانند به قیمت خانه شما اضافه کنند

یک لیست طولانی از مزایای ناشی از نصب درب های شیشه ای وجود دارد و هر یک از آنها به ملک شما ارزش می دهند. درب اتوماتیک دورال در، دربهای شیشه ای موجود در بازار را تولید می کند و با سلیقه خود می توانید درب شیشه ای مناسب برای خانه خود ایجاد کنید. شما می توانید اندازه پانل شیشه ، مواد قاب و … را برای طراحی درب شیشه ای سفارشی انتخاب کنید که زیبایی کلی خانه شما را بالا ببرد. کل محصولات دورال در و انواع درب های اتوماتیک شیشه ای را اینجا ببینید.

برخی از مواردی که باید قبل از خرید به آنها توجه داشته باشید

چندین انتخاب برای خرید درب بالکن موجود است. بسته به شرایط و اولویت ، دری را که مورد توجه شما باشد انتخاب کنید. دربهای شیشه ای کشویی جایگزین دربهای چرخشی در فضای باز هستند. برخلاف درب های گردان دریهای شیشه ای کشویی به هیچ وجه مجبور به چرخش نیستند. درب های کشویی معمولاً دارای یک درب ثابت هستند. آنها اغلب قاب آلومینیومی دارند.

درب های شیشه ای کشویی عالی هستند. این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که مرتب جمع می شوند و به فراگرفتن  فضای شما از نور طبیعی کمک می کنند. آنها ممکن است به صورت دو درب یا چند درب نصب شوند ، هرچه تعداد پانل شما بیشتر باشد ، نور طبیعی بیشتری را با خود به همراه دارد. این پانل ها حتی می توانند 90 درجه تا شوند تا عرض دهانه درب را به حداکثر برسانند.

ایجاد احساس امنیت با درب های ایمن و کاربردی

درب ها می توانند در ایجاد یک احساس اولیه ماندگار و همچنین افزایش سطح امنیت و بهره وری انرژی در خانه شما نقش محوری داشته باشند. اما در انتخاب درب جدید یا جایگزین برای درب های قدیمی ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت! و با پیشرفتهای بسیار زیاد در زمینه طراحی ، مواد و فناوری در سالهای اخیر ، اکنون موارد  بیشتری برای دانستن و شناخت وجود دارد.

درب با کبفبت برای خانه انتخاب کنیم

نشانه های یک درب با کیفیت

خانه و محل زندگی شما جایی است که شما اکثر ساعات روز را در آن و با خانواده خود سپری  می کنید. وقتی خسته از کار به خانه باز می گردید و یا خسته سفر هستید مکانی را می خواهید که آرام بخش باشد.

نیاز و سلیقه همه متفاوت است ، اما یک درب با کیفیت همیشه مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

 • نگهداری و تمیز کردن آن آسان است
 • چشمگیر است و زیبایی مطابق با خانه شما به همراه دارد
 • با مکانیسم های قفل شدن از امنیت بالایی برخورداراست
 • توسط یک قاب امن پشتیبانی می شود
 • موارد لازم برای کاهش بهره وری انرژی را دارد.
 • کاملاً در مر کز دید خانه قرار می گیرد.
 • عملکرد عمومی آن و مقاومت در برابر آب و هوا آزمایش شده است
 • صدای خارج را کاهش می دهد
 • محکم است ، هنگام وزش باد حرکت  و سر و صدا ایجاد نمی کند
 • می تواند شیشه ای داشته باشد که از خارج از خانه به داخل دید نداشته باشد
 • و تضمین های طولانی مدت که تمام جنبه های درب را پوشش می دهد

حرف آخر

به ارزش خونه ات اضافه کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *