پایگاه خبری شرح آنلاین

پایگاه خبری شرح آنلاین

پایگاه خبری شرح آنلاین با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز کرد.

تحریریه این پایگاه خبری از فعالان سابقه دار رسانه ای استان آذربایجان شرقی هستند که با برخورداری از سوابق ارزشمند خود در رسانه ملی، خبرگزاری جمهوری اسلامی و دیگر خبرگزاری های بنام سطح کشور با هدف ایجاد تحول در فضای رسانه ای استان پا در عرصه خبر گذاشته اند.

این پایگاه خبری هم اکنون در زمینه های مختلف سرویس های خبری در حال انتشار محتواست و تلاش دارد تا با سوژه سازی و تاثیر در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های سطح استان و کشور مطالبات خود را از دستگاه های اجرایی به نفع مخاطبان خود محقق کند.

در حال حاضر این پایگاه خبری بر اساس مجوز صادره از تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ به زبان ترکی آذری اجازه نشر مطالب خبری را دریافت کرده و به زودی با صفحه ویژه خود به نشر اخبار مرتبط با منطقه قفقاز و آناتولی خواهد پرداخت. هدف از این امر گسترش روابط فرهنگی و تاریخی کشورهای همسایه برای حفط ریشه های تاریخی و مذهبی است تا با هم افزایی های لازم گامی در راستای گسترش دیپلماسی رسانه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته شود.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : رامین فرهودی کارشناس فقه و مبانی حقوق اسلامی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۸۶۸۱۷