فروشگاه انواع لوله و اتصالات بازار پایپ

فروشگاه انواع لوله و اتصالات بازار پایپ

فروش اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه نوعی از اتصالات هستند که به علت پوشیده شدن با یک لایه گالوانیزه بر سطح آن ها از مقاومت و استحکام بالایی در برابر مواد شیمیایی و عوامل طبیعی و فشار برخوردار است. گالوانیزیسیون باعث شده که این اتصالات در هر نوع شرایط آب و هوایی دوام داشته باشند و در برابر زنگ زدگی و خوردگی از مقاومت بالایی بهره ببرند.

 

اتصالات مانیسمان که با نام های بدون درز نیز شناخته می شوند با توجه به نامشان ، هیچ درزی بر روی این  اتصالات نمی باشد و همچنین در اصطلاح به آن ها سیم لس(Seamless pipe) گفته می شود. این اتصالات به وسیله کشش یک شمش تو پر روی یک میله حفره ساز برای ایجاد پوسته تو خالی ساخته می شوند. از اتصالات مانیسمان یا همان اتصالات بدون درز برای پروژه هایی با فشار و دمای بالا استفاده می شود.

در سیستم های لوله کشی،ارتباط بین لوله ها توسط اتصالات انجام می شود. استفاده از اتصالات در این سیستم ها موجب می شود خطوط لوله در برابر فشار پایداری بالاتری از خود نشان دهند. در دسته بندی اتصالات جوشی دو گروه اتصالات درزدار و اتصالات مانیسمان یا بدون درز وجود دارند.

 

 

فروش اتصالات دنده ای سیاه

اتصالات دنده ای سیاه جهت اتصال لوله های فلزی به یکدیگر و سایر خطوز لوله مکانیکی به کار برده می شود و نحوه اتصال آنها به صورت دنده ای یا رزوه ای می باشد. اتصالات دنده ای سیاه حداکثر تا سایز 6 اینچ کاربرد دارد. از جمله اتصالات دنده ای سیاه می توان به زانو 90 درجه، زانو 45 درجه، سه راهی مساوی، سه راهی تبدیلی، تبدیل، چپقی، بوشن، مغزی، روپیچ توپیچ، درپوش و مهره ماسوره اشاره کرد، که لیست قیمت هر کدام را میتوانید در سایت بازار پایپ مشاهده نماید.

 

اتصالات فشار قوی دنده ای

اتصالات فشار قوی دنده ای جهت اتصال لوله های با فشار بالا به یک دیگر مورداستفاده قرای می گیرند. این اتصالات بر اساس قابلیت تحمل فشاری که دارند به کلاس های 2000، 3000 و 6000 تقسیم بندی می شوند. از مهم ترین مزایایی که این نوع اتصالات نسبت به اتصالات قوی ساکت دارند می توان به نصب اسان و نبود هزینه جوشکاری اشاره کرد اما اتصالات فشاری قوی ساکت نسبت به اتصالات فشار قوی دنده ای آب بندی بهتری دارند.

اتصالات فشار قوی ساکت

 

اتصالات فشار قوی ساکت ولد دارای یک فرورفتگی هستند که این فرورفتگی جهت قرار گرفتن لوله در درون این نوع اتصالات است. پس از قرار گیری لوله در درون اتصالات ساکت اطراف لوله ها جوشکاری می شود. این جوشکاری باعث می شود تا آن ها آب بندی و استحکام بیشتری داشته باشند. مهم ترین کلاس های اتصالات فشار قوی کلاس های 3000، 6000 و 9000 هستند.

 

اتصالات پنج لایه

این لوله ها دارای عمر بالایی بوده و به علت صاف و سیقلی بودن سطح داخل آن ها دارای رسوب پذیری  بسیار پایینی دارا می باشد و نیز افت فشار کمتری در سیستم لوله کشی ایجاد می کند و ب علت وجود لایه آلومینیوم در هسته این نوع لوله ها، انعطاف پذیری خوبی دارند و به راحتی و با نیروی دست می توان آن ها را فرم داد. به همین دلیل استفاده از اتصالات لوله پنج لایه مثل زانو ها در مسیر به حداقل می رسد. این لوله ها تحمل فشار کاری تا 10 بار را دارند.

اتصالات پلی اتیلن

 

اتصالات پلی اتیلن به اتصالاتی گفته می‌ شود که در خطوط لوله کشی و تاسیسات در صنایع مختلف  ببرای خطوط انتقال به منظور تغییر زاویه مسیر جریان سیال، تغییر قطر خط لوله کشی، تغییر در میزان دبی جریان و اتصال لوله‌ ها به یک دیگر مورد استفاده قرار می ‌گیرند. یکی از دلایل رواج استفاده از محصولات پلی اتیلنی قابلیت اتصال سریع و آسان آنها است.

یکی از مهم ترین مزایای لوله های پلی اتیلن در مقایسه با دیگر انواع لوله ها، قابلیت اتصالات آسان آن ها می باشد. اتصالات در مواردی نظیر تغییر زاویه مسیر خط لوله، تغییر قطر، اتصال قطعات لوله و … کاربرد دارد. در کاربری های مختلف، لوله های پلی اتیلنی شامل اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دست ساز می باشد.

 

اتصالات پلی پروپیلن

 

لوله و اتصالات پلی پروپیلن با توجه به ساختار ملکولی ویژه ای که دارد این قابلیت را دارا می باشد که در برابر بسیاری از مواد شیمیایی ، حرارت، فشار و ضربه مقاومت خوبی از خود نشان دهد، به همین جهت به سرعت جایگزین لوله های فلزی گردید.

  1. در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند.
  2. در مقابل پوسیدگی مقاوم هستند. با آهک ترکیب نمی شوند و زنگ نمی زنند.
  3. به علت اینکه از نفوذ اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند، جلبک و باکتری در درون آنها اجازه رشد نخواهد داشت.
  4. رنگ، بو و طعم آب را تغییر نمی دهند.
  5. اتصالات پلی پروپیلن سازگار با محیط زیست هستند.
  6. دارای سطح داخلی صاف و صیقلی هستند.
  7. در نقاط جوش خوردگی، تقلیل در اندازه قطر لوله پلی پروپیلن صورت نمی گیرد.
  8. در برابر گرما و صدا عایق هستند.
  9. دارای ۷۰% صرفه جویی زمانی در نصب و بدون پرت و ضایعات هستند.

 

بازار پایپ

فروشگاه لوله و اتصالات بازار پایپ با تجربه و فعالیت در زمینه فروش لوله اتصالات و شیرالات نمایندگی برندهای برتر عرضه کننده محصولات کارخانجات معتبر فروشگاه بازار ایپ با استقرار در بازارآهن شادآباد و انبار مناسب کالا آماده ارائه بهترین شرایط خرید و مشاوره برای تأمین تجهیزات موردنیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی و صنعتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *