محصولات تایوانی وارد بازار ایران می‌شوند !! مین ول در آی سی اِس شاپ

منبع تغذیه مین ول در آی سی اِس شاپ

منبع تغذیه مین ول تولید شده توسط یک شرکت تایوانی با سابقه ی بسیار درخشان است که در سال 1982 تاسیس شده است. این منبع تغذیه وظیفه ی تبدیل انرژی را بر عهده دارد و در انواع مختلفی تولید می شود. منبع تغذیه mean well از قدرت بازدهی بالایی برخوردار است و از لحاظ ظاهری از طراحی متناسبی برخوردار است. این منبع تغذیه در عین سبک وزن بودن فضای کمی را نیز اشغال می کند. همین امر نیز باعث می شود که گرمای کمتری را تولید کند.

منبع تغذیه mean well انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها به نوبه ی خود دارای عملکردی متفاوت هستند. همان طور که می دانید قطعات الکتریکی را بر مبنای ویژگی ها و کاربردهایی که دارند ساخته می شوند. منبع تغذیه ی مین ول نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در انواع مختلفی تولید شده است که از آن ها در مکان های مختلفی استفاده می کنند. به عنوان مثال می توانیم منبع تغذیه مینول دی سی را مثال بزنیم که طراحی آن را براساس تامین ولتاژ دی سی انجام داده اند.

منبع تغذیه سونیچینگ مین ول در آی سی اِس شاپ :

این نوع منبع تغذیه که توسط کمپانی mean well تولید شده است را معمولا در جهت پایین آوردن ولتاژ و یکسو کردن جریان ها به کار می برند تا به این ترتیب بتوانند سیستم را به ولتاژ مورد نظر برسانند. البته شایان ذکر است مین ول این نوع منبع تغذیه را در مدل های با ولتاژ بالا نیز طراحی کرده است که  با توجه به اسم آن ها برای تامین ولتاژهایی با میزان زیاد استفاده می شود.

منبع یو پی اس: این مدل منبع تغذیه را در هنگام عدم دسترسی به برق به کار می برند و به کمک آن ها نیروی برق اضطراری را برای مکان های مختلف تامین می کنند. یکی دیگر از منابع تغذیه که توسط این کمپانی تولید شده است منبع تغذیه نوع ریلی مینول است.

پاور مین ول چه عملکردی دارد

منبع تغذیه mean well به عنوان یکی 3 نمونه های منابع تغذیه برتر در دنیا به شمار می رود که براساس استانداردهای روز دنیا طراحی می شود. همان طور که قبلا اشاره کردیم از مهم ترین ویژگی های این محصول وزن پایین در برابر عملکرد بالا و همچنین تولید حرارت پایین است. همان طور که می دانید منابع تغذیه در اتوماسیون صنعتی کاربرد فراوانی دارند. در حال حاضر مشاهده می شود که در هر تابلوی برق صنعتی حداقل یک منبع تغذیه برق به کار رفته است. این منابع در مدل های مختلف مانند ریلی و کف خواب تولید می شوند. منابع تغذیه مین ول از لحاظ محدوده ی دمایی بین منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتیگراد کارایی دارند که این دمای عملیاتی بسیار قابل توجهی است. منابع تغذیه تولید شده توسط مین ول به عنوان یکی از محبوب ترین نمونه ها در بازارهای ایران شناخته می شوند که دلایل آن نیز تولید آمپر بالا در ابعاد کوچک همچنین تلفات پایین در زمان خرابی است. برای خرید محصولات مینول بهتر است از طریق فروشگاه های معتبر اقدام کنید

آی سی اِس شاپ اولین فروشگاه انلاین منبع تغذیه های مین ول در ایران , ارائه دهنده محصولات مین ول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.